biegi puchary2016tabl

W tym roku Gminne Terenowe Biegi Niepodległości odbyły się w Sieciechowicach. Uczniowie szkół rywalizowali głównie na nawierzchniach asfaltowych.
W biegu indywidualnym szkół podstawowych wśród chłopców 5 miejsce zdobył Aleksander Tomczyk (kl.VI), natomiast Mateusz Kurbiel (kl.VI) był 7. W kategorii dziewcząt dwie nasze uczennice z klasy VI – Patrycja Kłusek i Daria Pałetko uplasowały się w klasyfikacji kolejno na 4 i 7 miejscu.
Sztafeta mieszana szkoły podstawowej w składzie: Mateusz Kłusek (kl.IV), Sebastian Małek (kl.V), Julia Stempień (kl.IV) i Milena Graca (kl.IV) sklasyfikowana została na 6 miejscu.
W biegu indywidualnym gimnazjalistów na najwyższym stopniu podium stanął Konrad Klupa (kl.IIIG), natomiast Piotr Patoła zajął 7 miejsce. Wśród dziewcząt trzecie miejsce wywalczyła Magdalena Kurbiel (kl.IIIG), a tuż za podium na 4 pozycji bieg ukończyła Ewelina Burda (kl.IIIG).
W biegu sztafetowym nasi uczniowie zajęli III miejsce, a wywalczyli je: Adam Odrzywałek (kl.IIG), Konrad Murawski (kl.IIIG), Natalia Cichy (kl.IIIG) oraz Marlena Murawska (kl.IG).
Wszystkim uczestnikom należą się wielkie słowa uznania za poświęcenie, zaangażowanie, walkę i sportową postawę fair-play. Zawodnikom gratulujemy dobrych wyników i życzymy wytrwałości i motywacji do dalszej pracy.

J.S.