zaba mela2017

Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I – III naszej szkoły brali aktywny udział w projekcie „Podróże czytelnicze Żaby Meli” organizowanym przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach. Żaba MeLa gościła u nas od 5 do 23 czerwca 2017 r.
W projekcie wzięło udział 75 uczniów. Codziennie w poszczególnych klasach dzieci spędzały miłe chwile z książką. Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, prześcigali się w pomysłach, by w atrakcyjny sposób zachęcić do czytania. Ponieważ gościliśmy Żabę MeLę tuż przed wakacjami, myślimy, że efekty projektu zaowocują w nowym roku szkolnym.

Projekt w szkole realizowały: Iwona Chwierut, Joanna Kowalska, Marzena Kluza, Justyna Małek, Katarzyna Ciszewska