swietlik2017a
Dużym sukcesem zakończył się udział uczniów klas I-III  w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Uczennica klasy I Antonina Karnia i uczeń klasy II Kamil Tarko  zdobyli nagrody główne w swoich kategoriach wiekowych. Zaś Natalia Tarko z klasy II zdobyła I nagrodę. Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie z klasy I: Dawid Chwastek, Kajetan Gaździcki i Alan Małek; z klasy II: Patryk Cichy,  Gabriela Cerek,  Daniel Celej  oraz Nikola Sowińska z klasy IIIa.  W konkursie wzięło udział 20 uczniów z naszej szkoły.

swietlik2017b

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik" jest Fundacja Akademia Młodych Odkrywców z siedzibą w Krakowie. Natomiast Patronat  Honorowy nad konkursem  objął  Minister Edukacji Narodowej oraz Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. med. Wojciech Nowak.

Gratulujemy nagrodzonym uczniom!

J.K.