Okres karnawału dobiega końca. Są to ostatnie chwile aby nasze bioderka mogły poszaleć  a nogi tańczyć kroki salsy, samby i disco.  Jak co roku w naszej szkole odbył sie bal karnawałowy. W sobotę 13 lutego, w zimowe popołudnie zebraliśmy się, aby rozkołysać nasze ciała w rytm muzyki. Pierwsza część odbyła się w remizie. Tam wszyscy mogli zobaczyć efekty pracy aktorów ze szkolnego teatrzyku oraz naszych młodszych kolegów w pokazie tańca towarzyskiego. Następnie był czas na główny element imprezy: DYSKOTEKA!  Choinka 2010 na pewno zapadnie wszystkim na długo w pamięci za sprawą Księdza Dominika Kostona, który zgodził się być DJ na naszej zabawie i który wprowadził nas  w niesamowity świat migających świateł, laserów oraz muzyki, która porywa wszystkich do tańca.

[Tak naprawdę, to ks. Dominik naszą karnawałową choinkową i ostatkową dyskotekę zorganizował i poprowadził w autorski sposób od podstaw. Jesteśmy mu za tę bezinteresowną pomoc ogromnie wdzięczni, bowiem wszyscy zgodnym chórem; od przedszkolaków po obecnych również Dziadków i Babcie, stwierdzili, że taaaakiej dyskoteki jeszcze w Poskwitowie nie było. Dzięki serdeczne!!! – red.]

Urozmaiceniem były liczne zabawy, a taniec beligijski okazał się być gwoździem naszego balu. Jego kroki pokazał nam nie tylko wspaniały DJ, ale także świetny tancerz ksiądz Dominik Koston.  Taniec to świetna zabawa. Daje wiele przyjemności. Super się bawiłam i na pewno będę miło wspominać bal choinkowy 2010.

Justi

Zapraszamy do galerii!