Nasza szkoła włączyła się w akcję pomocową dla uchodźców z Ukrainy „Paczka dla Ukrainy” zorganizowaną przez Caritas. Każda klasa przygotowała produkty pierwszej potrzeby według listy dostarczonej przez organizatora: żywność z długim terminem ważności (makaron, ryż, konserwy, puszki), produkty dla dzieci (kaszki, słoiczki, soki), artykuły chemiczne, kosmetyczne (papier toaletowy, chusteczki nawilżone, mydło, pasta do zębów, plastry opatrunkowe). Zgromadzone produkty  wraz z listem w języku ukraińskim uczniowie spakowali do pudeł, które następnie zostały przewiezione do oddziału Caritas przy hospicjum w Miechowie. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy włączyli się w akcję „Paczka dla Ukrainy. Panu Rafałowi Kowalowi składamy szczególne podziękowanie za bezinteresowne przetransportowanie paczek do Miechowa.