DSC 4727

Dnia 29 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Tak jak to w zwyczaju bywa, brały w niej udział dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I - III oraz zaproszeni rodzice. Pogoda na zewnątrz była wyśmienita, dlatego tegoroczne święto odbyło się w krużgankach naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Anna Rerak, witając serdecznie przybyłych gości a następnie zapraszając na część artystyczno-taneczną przygotowaną przez najmłodsze dzieci. Impreza rozpoczęła się od pokazów tanecznych przygotowanych przez każdą grupę pod opieką pani Justyny Dragan. Następnie wystąpił chór ,,Pierwiosnek", który skupia wokół siebie najmłodsze dzieci z naszej szkoły, pod opieką pani Justyny Musiałek. Kolejno uczniowie pięknie recytowali wiersze, przedstawiali inscenizacje, śpiewali piosenki. Wśród zebranych gości widać było łzy wzruszenia, ale również uśmiech na twarzach i dumę ze swoich pociech. Na koniec wszyscy gromko zaśpiewali dla rodziców sto lat i wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Na zakończenie zabrał głos pan dyrektor Michał Znamirowski składając serdeczne życzenia wszystkim rodzicom. Uroczystość zakończyła pani dyrektor składając wszystkim podziękowania i życzenia.

I.C.