w Iwanowicach zaprasza do wzięcia udziału w Gminnym

Rodzinnym Konkursie Plastycznym „Wielkanocna pisanka”.

wielkanocna pisanka konkurs2016tabl

Regulamin Konkursu

1. Organizator: Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Iwanowicach oraz Samorządowe Przedszkole „Słoneczne” w Iwanowicach
2. Adres oraz termin składania prac:
Prace można składać osobiście:
Samorządowe Przedszkole „Słoneczne” w Iwanowicach
Iwanowice Włościańskie 111, 32-095 Iwanowice
W godzinach od 8.00- 16.00
Termin składania prac upływa 14 marca 2016 r.
3. Warunki uczestnictwa:
Do uczestnictwa Organizator zaprasza rodziny z terenu Gminy Iwanowice.
4. Format pracy: Przedmiotem konkursu są wyłącznie formy przestrzenne – obowiązuje kształt jaja. Pisanka powinna być wykonana z trwałego materiału w dowolnej technice (zdobienie metodą malowania, haftowania barwienia, wyklejania itp.) i wielkości.
5. Opis prac:
Każda praca musi mieć dołączoną karteczkę zawierającą: imię i nazwisko twórcy, adres, telefon.
6. Kategorie:
W konkursie mogą brać udział Rodziny z terenu Gminy Iwanowice.
7. Nagrody:
Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe. Termin oraz miejsce odebrania nagród zostanie ogłoszony na stronie internetowej Urzędu Gminy Iwanowice.
8. Informacje dodatkowe:
Organizator nie zwraca prac konkursowych.  Praca zostanie wykorzystana w celach promocyjnych Gminy Iwanowice. Za wykorzystanie pracy autorowi nie przysługuje wynagrodzenie. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 21 marca 2016 roku - wyniki zostaną zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Gminy Iwanowice -  www.iwanowice.pl
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie konkursu. Dodatkowe
informacje można uzyskać pod nr.tel. (012) 388-40-16  (Samorządowe Przedszkole „Słoneczne”
w  Iwanowicach) lub (012) 388- 40-03 wew.29 (GCKiB w Iwanowicach).