Ogólnopolskie Mistrzostwa UKS w  wioślarstwie halowym

24 kwietnia br. w Warszawie  odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych w wioślarstwie halowym.Kilkuset uczniów z całej Polski,, walczyli o tytuły mistrzowskie w sztafetach ( 4-osobowych) oraz najlepsze wyniki indywidualne.Kraków reprezentowali  zawodnicy UKS SALWATOR „NPS”. Trenerzy Janusz Włodek i Magdalena Włodek wystawili liczną reprezentację, która wróciła ze sporymi sukcesami. Uczniów reprezentowały:  sztafeta dziewcząt i chłopców Gimnazjum w Poskwitowie.

Sztafeta dziewcząt w składzie: Agata Kurbiel, Małgorzata Kralka, Katarzyna Kralka, Klaudia Chlebda, powróciła z pucharem za zdobyte III miejsce.Sztafeta chłopców, także zdobyła miejsce III, ale indywidualnie mistrzem w roczniku 1995 został Przemysław Wieczorek, a w roczniku 1996 srebrny medal zdobył Mateusz Słota. W zawodach także zawodnicy niepełnosprawni Sukces osiągnęła także krakowska reprezentacja  zawodników niepełnosprawnych z UKS SALWATOR „NPS”. Sukcesy te są niewątpliwie również trenerów przygotowujących młodzież: Magdaleny Włodek i Janusza Włodka